
JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001
Bijele LED-ove bijele 5700 k 70- CRI, 5050 Veličina, Q klasa
Opis
J Series® LED-ovi proširuju kreirani LED indikator vodeći portfelj rasvjetnih klasa LED-a do šireg skupa aplikacija. J Serija 5050 LED-a isporučuju izlaz za svjetlo visoke snage, visoku efikasnost i odličnu vrijednost u pouzdan paket. J Serija 5050 LED-a optimizirani su za svjetlosne rasvjetne aplikacije u kojima su visoka efikasnost i dugi vijek trajanja kritični, poput uličnih svjetala, vanjskog područja i unutarnjih svjetala.
Karakteristike
• Veličina kompatibilne u industriji: 5. 0 x 5. 0 x {0 7 mm
• 6-V, 9-V, 24-V, 30-V i 36-V konfiguracija
• K klasa i P klase LED primjenjivi za hortikulturne aplikacije
• Flux je binnuo u 25 stepeni, kromatičnost je binned u 85 stepeni
• 6500 K-2700 K ANSI CCTS)
• 2200 k CCT dostupan za h klase
• 70, 80 i 90 CRI dostupan za sve CCTS
• RoHS i dostići u skladu
• UL® priznata komponenta (E495478)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Paket \/ slučaj: | 2020 (5250 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine \/ boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok \/ blistav tok: | 350 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - naprijed struja: | 400 mA |
| VF - Napon napred: | 5.8 V |
| Ocjena snage: | 2.32 W |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 0 7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 4,56 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | JR5050A 6V Q klasa |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001, Kina JR5050AWT-Q-B57EB 0000- N0000001 Proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







