
XD16AWT - H0-0000-000000He1
Bijele LED-ove bijele 6500 K Min - CRI Xlamp XD14AW
Opis
Xlamp® XD16 LED je prve industrije ekstremne LED diode, isporučujući do 5½ puta veću gustoću lumena od prethodne generacije LED-a CREE-a. Keramički - XD16 LED izgrađen je na revolucionarnom NX tehnologijom CREE LED-a za rješavanje izazova sa proizvodnjom svjetiljke, termičkim dizajnom, optičkim dizajnom i pouzdanošću koji su doživjeli sa konkurentnim LED-om. LED XD16 omogućava da proizvođačima osvjetljenja postižu dramatična poboljšanja u lumeninoj izlazu i efikasnosti, bez povećanja veličine LED matrice, za širok spektar za osvjetljenje, kao što su podešavanje u boji, usmjerenog osvjetljenja i industrijske rasvjete.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 139 lm |
| Ugao gledanja: | 135 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.73 V |
| Dužina: | 1,6 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Visina: | 0,78 mm |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Serija: | XD16 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: XD16AWT - H0 - 0000-000000He1, Kina XD16AWT-H0-0000-000000He1 proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, Xhp35b-00-0000-0dpud240h, XPEBFR-L1-0000-00801
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







