
L130-3580HE1400001
Bijele LED-ove bijele 3500 K 80-CRI, Luxeon 3014
Opis
Luxeon 3014 ima kompaktnu veličinu paketa od 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm -} Idealno za postizanje jedinstvenog izlaza svjetlosti na kojem je prostor ograničen, poput linearnih primjena, rasvjete cijevi i signalizacije. Luxeon 3014 je vruće - Boja usmjerena na temperaturu raskrsnice od 65 stepeni, osiguravajući konzistentnost boja i ispunjavanje ANSI standarda u radnim uvjetima.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 3014 |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 26 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 116 deg |
| Ako - struja struja: | 60 mA |
| VF - Napon napred: | 3.1 V |
| Ocjena snage: | 186 MW |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 1,4 mm |
| Visina: | 0,75 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | Luxeon 3014 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Lumileds |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.008122 oz |
Popularni tagovi: L130-3580HE1400001, Kina L130-3580HE1400001 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L130-5080HA30000B1
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







