
L1CU {1}}
Bijele LED-ove bijele 2700 K 80- CRI, Luxeon CZ Boja
Opis
LUXEON CZ Linija boja je optički napredni portfelj boje i bijelih LED. Dizajniran za maksimiziranje probijanja, LUXEON CZ Color Line je optimalno LED rješenje za arhitekturu, zabavu i zahtjeve za osvjetljenjem vozila.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 0808 (2020 metric) |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 2700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 89 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - naprijed struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.75 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 2 mm |
| Širina: | 2 mm |
| Visina: | 0 8 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 135 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Luxeon CZ Boja |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED sa srednje snage |
| Težina jedinice: | 0 025139 oz |
Popularni tagovi: L1CU {1}}, Kina L1Cu {3}} proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000
Par:L1CU {1}}
Sljedeći:L2C4-3080-L08E1400
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







