
L1CU-4080000000000
Bijele LED diode Bijele 4000 K 80-CRI, LUXEON CZ Boja
Opis
LUXEON CZ Color Line je optički napredan portfolio LED dioda u boji i bijeloj boji. Dizajnirana da maksimizira udar, LUXEON CZ Color Line je optimalno LED rješenje za arhitekturu, zabavu i primjenu rasvjete vozila za hitne slučajeve.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED diode |
| RoHS: | Detalji |
| proizvod: | Bijele LED diode |
| Stil montaže: | SMD/SMT |
| Paket / Case: | 0808 (2020 metrički) |
| Boja osvjetljenja: | Neutral White |
| Talasna dužina/temperatura boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok/Fluks zračenja: | 90 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - Proslijedi trenutno: | 350 mA |
| Vf - Napon naprijed: | 2.75 V |
| Nazivna snaga: | 1 W |
| dužina: | 2 mm |
| širina: | 2 mm |
| visina: | 0,8 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 135 C |
| Boja sočiva: | Toniran |
| Oblik sočiva: | Square |
| Transparentnost sočiva: | Jasno |
| Serija: | LUXEON CZ Boja |
| Pakovanje: | Reel |
| Pakovanje: | Cut Tape |
| Pakovanje: | MouseReel |
| Brand: | Lumileds |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED diode |
| Fabrička količina pakovanja: | 1000 |
| Podkategorija: | LED diode |
| Trgovačko ime: | LUXEON |
| Vrsta: | LED diode velike snage |
| Težina jedinice: | 0,017843 oz |
Popularni tagovi: l1cu-4080000000000, Kina l1cu-4080000000000 proizvođači, dobavljači, fabrika, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L1CU-3080000000000
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







