
L1CU-BLU1000000000
Jednokrevetne LED diode Luxeon CZ Linija boja plava 460nm {1}} nm
Opis
LUXEON CZ Linija boja je optički napredni portfelj boje i bijelih LED. Dizajniran za maksimiziranje probijanja, LUXEON CZ Color Line je optimalno LED rješenje za arhitekturu, zabavu i zahtjeve za osvjetljenjem vozila.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Paket \/ slučaj: | SMD -2 |
| Temperatura talasne dužine \/ boje: | 485 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok \/ blistav tok: | 33 lm |
| Ako - naprijed struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.83 V |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2 mm x 2 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | Luxeon cz |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Visina: | 0 8 mm |
| Dužina: | 2 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 2 mm |
| Težina jedinice: | 0 021230 oz |
Popularni tagovi: L1CU-BLU1000000000, Kina L1CU-BLU1000000000 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Sljedeći:L1CU {1}}
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







