
L150-4070502400000
Bijele LED-ove bijele 4000 k 70- CRI, Luxeon 5050
Opis
{{1} luxeon 5050 nudi visoku limunu iz super robusnog paketa za omogućavanje ekonomičnog i pouzdanog dizajna za učvršćivanje na površinu od 5050, Luxeon 5050 Squir Les, Luxeon 5050 HE, i Luxeon 5050 HE Plus, četiri linije proizvoda . Luxeon 5050 dolazi 70cri, 80cri i 90cri sa širokim asortimanom CCT-a i nudi vruće boje kako bi se osiguralo da su LED-ovi u cilju boje pri primjeni 85 stupnja . Futhermore, s najnovijem revolucionarnom ekološkom otvorenim rješenjima s plavim sadržajem ispod 2% .
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Vodiljke hortikulture |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 2020. (5050 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 693 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 116 deg |
| Ako - naprijed struja: | 160 mA |
| VF - Napon napred: | 24 V |
| Ocjena snage: | 3.8 W |
| Dužina: | 5 mm |
| Širina: | 5 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 4,56 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Lumileds |
| Veličina LED-a: | 5 mm x 5 mm |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED velike snage |
| Težina jedinice: | 0.016491 oz |
Popularni tagovi: l 150-4070502400000, Kina l 150-4070502400000 proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-Ryl0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







