
Lxml - PM01-0090
Jednokrevetna LED luk-pobunjenička boja, zelena 520nm - 540 nm
Opis
Linija u boji Luxeon pobunjenika ima vodeći izlaz svjetlosti, stabilnost boje, gustine fluksa i jasne zasićene boje. Ove LED diode su idealne za širok izbor osvjetljenja, signalizacije, signalizacije i zabavnih aplikacija. Svaka luxeon Rebel Emiter izgradila je - u kvaliteti, pouzdanosti, održavanju lumena i lakoća prerađivanja potrebna za stvaranje superiornog, visokokvalitetnog svjetla. Luxeon Rebel Emitters Boja daju dizajnerima beskrajnu paletu boja za rad, dodajući kamate, dimenziju i život za sve projekte rasvjete.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Lumileds |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Zelene LED-ove |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 530 nm |
| Boja osvjetljenja: | Zelenilo |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 95 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 3.21 V |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,61 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Serija: | Luxeon Boja pobunjenika |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Visina: | 2,1 mm |
| Veličina LED-a: | 4,91 mm x 3,17 mm x 2,1 mm |
| Dužina: | 4,61 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 135 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luxeon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 125 deg |
| Širina: | 3,17 mm |
| Dio # aliases: | Lxml - PM01 - 0080 lxml-pm01-0050 |
| Težina jedinice: | 0.010092 oz |
Popularni tagovi: lxml - PM01 - 0090, Kina LXML-PM01-0090 Proizvođači, dobavljači, tvornica, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-Ryl0002000000
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







