
SST - 10-B-B90-N450
Jednokrevetne LED-ove u boji Blue Emit LED 450 Nm, SST-10 serija
Opis
Luminus uređaji SST - 10 Vod po hortikulturi su kompaktni, snažni izvori svjetlosti sa odličnim zidom; Svjetlosni uređaji SST-10 LED-ovi su pogodni za zahtjevne aplikacije za osvjetljenje vrtlarstva. LED su također idealni za tipične aplikacije za naglašavanje i posljedice, nauke za život / medicinu, strojnu viziju i nadzorne sisteme / CCTV.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 450 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 510 MW |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 5 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Visina: | 2,33 mm |
| Veličina LED-a: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,33 mm |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 90 deg |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.052399 oz |
Popularni tagovi: SST - 10 - B-B90-N450, Kina SST-10-B-B90-N450 proizvođači, dobavljači, tvornica, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Sljedeći:CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







