
GB CSHPM1.13-HZKZ-35
Jednokrevetna LED lampica GB CSHPM1.13
Opis
GB CSHPM1.13 Oslon® SSL 150 NOVO, viši Oslon SSL porodica LED s dobro poznatom superiornom robusnošću, visokom pouzdanošću, dugom vijek trajanju, niskom toplinskom otporu. Savršeno se bave aplikacijama zahtjevnim za visoku efikasnost i dugačak životni zahtjev.
Aplikacije
- Arhitektura
- Arhitektura / Vrtna rasvjeta (LED i laser)
- Medicinsko osvetljenje
- Foto terapija
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 150 stepeni
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 43 lm
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 43 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 470 nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 41 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,14 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GB CSHPM1.13 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 1,44 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 9.66 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 150 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A7904 |
Popularni tagovi: GB CSHPM1.13-HZKZ-35, China GB CSHPM1.13-Hzkz-35 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED komponente, PLPT9 450LC E, PLT5 520EB P, SFH 4250 Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







