
Gw jtlps3.em - jnkl - xx39-1
ΦV=60 ... 72 LM, MontažaMethode: SDCM 3, 2400 K (ako=150 MA)
Opis
DURIS® E 2835 GW JTLPS3.em DURIS® E 2835 Flex nudi puni raspon CCT-a od 1800k do 6500K, sa širokim uglom snopa i kompaktnog formata (2,8 mm x 3,5 mm). Ovo je ključno za prilagodbu i homogene aplikacije za osvjetljenje u kojima je Duris® E 2835 Flex najbolje postavljen za zakrivljenu učvršćivanje, poput okruglog plafona. DURIS® E 2835 nikada ne ne uspijeva impresionirati svojim performansama na nivou sistema.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 1800K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 74 lm @ 4000 k
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 167 lm / w @ 4000 k
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 2400 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 60 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 150 mA |
| VF - Napon napred: | 2.96 V |
| Dužina: | 3,25 mm |
| Širina: | 2,7 mm |
| Visina: | 0,7 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Oblik sočiva: | Pravougaonik |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | GW JTlps3.em |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 100000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Dio # aliases: | Q65113A9019 |
Popularni tagovi: gw jtlps3.em - jnkl - 1, Kina GW Jtlps3.em - JNKL-XX39-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, LED komponente, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520dB P, PLT5 520EB P, SFH 4713A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







