
Opis
SFH 309 FA Silicijum NPN fototranzistor
Prijave
- Kontrola pristupa i sigurnost
- Aparati i alati
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | ams OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Fototranzistori |
| RoHS: | Detalji |
| proizvod: | Fototranzistori |
| Paket / Case: | T-1 |
| Stil montaže: | Kroz rupu |
| vršna talasna dužina: | 900 nm |
| Maksimalna uključena-kolektorska struja stanja: | 15 mA |
| Napon kolektora- emitera VCEO Max: | 35 V |
| Napon kvara kolektora-emitera: | 35 V |
| Napon zasićenja kolektora-emitera: | 200 mV |
| Tamna struja: | 15 mA |
| Vrijeme uspona: | 7 nas |
| Vrijeme jeseni: | 7 nas |
| Pd - Rasipanje snage: | 165 mW |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | SFH 309 FA |
| kvalifikacije: | AEC{0}}Q100 |
| Brand: | ams OSRAM |
| Ugaoni stepeni poluintenziteta: | 12 deg |
| Visina: | 5,2 mm |
| dužina: | 4 mm |
| Boja/stil sočiva: | Crna |
| Struja svjetlosti: | 2 mA |
| Pakovanje: | Bulk |
| Vrsta proizvoda: | Fototranzistori |
| Fabrička količina pakovanja: | 2000 |
| Podkategorija: | Optički detektori i senzori |
| Vrsta: | Silicijum NPN fototranzistor |
| talasna dužina: | 900 nm |
| širina: | 4 mm |
| Part # Aliases: | Q62702P0178 |
| Težina jedinice: | 0,007055 oz |
Popularni tagovi: sfh 309 fa-4, Kina sfh 309 fa-4 proizvođači, dobavljači, fabrika, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLPT9 450LC E, SFH 4554, SFH 4713A, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18
Par:SFH 320 FA-Z
Sljedeći:SFH 2505 FA{1}}Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







