
Sfh 4243- z
Infracrveni Emitters High PWR 940nm polu ugao + \/ -60 DEG
Opis
SFH 4243 TOPLED® Emiter velike snage (940 Nm)
Aplikacije
- Elektronska oprema
- Niveliranje mjerenja
- Industrijska automatizacija (kontrole stroja, lagane barijere, kontrole vida)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Talasna dužina: | 940 nm |
| Zračenje intenziteta: | 11 MW \/ SR \/ SR |
| Ugao snopa: | 60 deg |
| Ako - naprijed struja: | 70 mA |
| VF - Napon napred: | 1.6 V |
| Ocjena snage: | 140 MW |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Paket \/ slučaj: | PLCC -2 Toped |
| Kvalifikacija: | AEC-Q100 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Jesen: | 11 NS |
| Visina: | 1,9 mm |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Dužina: | 3,2 mm |
| Dimenzije objektiva: | 2,4 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Vrsta proizvoda: | IR Emitters (IR LED-ovi) |
| Vrijeme porasta: | 11 NS |
| Količina tvorničke paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | Infracrvene komunikacije podataka |
| Tip: | Emiter za infracrvenu snagu velike snage |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| VR - obrnuti napon: | 5 V |
| Širina: | 2,8 mm |
| Dio # aliases: | Q65110A7515 SFH 4243 Q65110A7515 |
| Težina jedinice: | 0 001235 oz |
Popularni tagovi: SFH 4243- Z, Kina SFH 4243- Z Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, SFH 4043, SFH 4554, SFH 4715A
Par:Sfh 4249- u
Sljedeći:SFH 4059SR
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







