
Opis
Chip LED SFH 4043 Emiter velike snage (940 Nm)
Aplikacije
- Kontrola pristupa i sigurnost
- Uređaji i alati
- Eye, lice i praćenje ruku - tvornička automatizacija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Rohs: | Detalji |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Talasna dužina: | 940 nm |
| Zračenje intenziteta: | 6 MW / sr / sr |
| Ako - naprijed struja: | 70 mA |
| VF - Napon napred: | 1.6 V |
| Ocjena snage: | 140 MW |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Paket / slučaj: | 0402 (1005 metrika) |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Jesen: | 12 ns |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Oblik sočiva: | Pravokutni |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | IR Emitters (IR LED-ovi) |
| Vrijeme porasta: | 12 ns |
| Serija: | SFH 4043 |
| Količina tvorničke paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | Infracrvene komunikacije podataka |
| Tradename: | Čipljen |
| Ugao gledanja: | 140 deg |
| Dio # aliases: | Q65111A3691 |
| Težina jedinice: | 0 000020 oz |
Popularni tagovi: SFH 4043, Kina SFH 4043, dobavljači, tvornica, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4715A, Sfh 4726as, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Par:SFH 4059
Sljedeći:Sfh 3410- z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







