
Sfh 4249- u
Infracrveni emiteri Poweld Plowpled Powelropledwith Objektiv
Opis
SFH 4249 Power TOPLED® objektiv Emitter visoke snage (940 Nm)
Aplikacije
- CCTV nadzor
- igranje, zabava, kockanje
- prepoznavanje gesta
- Industrijska automatizacija (kontrole stroja, lagane barijere, kontrole vida)
- Sigurnost i sigurnost, CCTV
- Bijela roba
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Infracrveni emiteri |
| Rohs: | Detalji |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Zračenje intenziteta: | 50 MW \/ SR \/ SR |
| Ako - naprijed struja: | 100 mA |
| VF - Napon napred: | 1.5 V |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Paket \/ slučaj: | Topliran |
| Kvalifikacija: | AEC-Q101 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Boja osvjetljenja: | Infracrveni |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | IR Emitters (IR LED-ovi) |
| Serija: | SFH 4249 |
| Količina tvorničke paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | Infracrvene komunikacije podataka |
| Tradename: | Topliran |
| Ugao gledanja: | 50 deg |
| Dio # aliases: | Q65111A9687 |
| Težina jedinice: | 0 001305 oz |
Popularni tagovi: sfh 4249- u, Kina SFH 4249- u proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW Qslps1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E, SFH 4250 Z
Par:Sfh 4250- z
Sljedeći:Sfh 4243- z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







