
Opis
Silicij NPN fototransistor u SMT Topled®-paketu
Aplikacije
- Elektronska oprema
- Bijela roba
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Fototransistori |
| Proizvod: | Fototransistori |
| Paket \/ slučaj: | PLCC -2 |
| Montažni stil: | SMD \/ SMT |
| Vršna talasna dužina: | 980 nm |
| Maksimalna struja kolektora na državi: | 15 mA |
| Sakupljač - Emitter Napon VCEO Max: | 35 V |
| Napon oštećenja kolektora-emiter: | 35 V |
| Napon zasićenosti kolekcionara-emitera: | 150 mV |
| Tamna struja: | 50 na |
| PD - Rasipanje napajanja: | 165 MW |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Marka: | Ams Osram |
| Ugao napola intenziteta: | 60 deg |
| Visina: | 2,1 mm |
| Dužina: | 3,4 mm |
| Boja \/ stil objektiva: | Crn |
| Struja svjetla: | 80 ua |
| Pakovanje: | Kolut |
| Vrsta proizvoda: | Fototransistori |
| Količina tvorničke paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | Optički detektori i senzori |
| Tip: | Silicon NPN fototransistor |
| Talasna dužina: | 980 nm |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65110A2472 SFH 320 FA Q65110A2472 |
| Težina jedinice: | 0 001235 oz |
Popularni tagovi: SFH 320 FA-Z, Kina SFH 320 FA-Z proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC E, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18
Par:Sfh 320- z
Sljedeći:SFH 309 FA-4
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







