
GB PSLM31.13-ETFR-56-1
Jednokrevetna LED lampica Plava Duris S 5
Opis
GB PSLM31.13 DURIS® S 5 Kompaktni, Mid - Power Duris® S 5 LED s industrijskim standardom 3030 paketom koji dolazi s visokom efikasnošću, kvalitetom boje i dugog vijeka. Idealan izbor za opće osvjetljenje u zatvorenom prostoru.
Aplikacije
- Arhitektura
- Arhitektura / Vrtna rasvjeta (LED i laser)
- Medicinsko osvetljenje
- Rasvjeta raspoloženja
- Foto terapija
Značajke:
- Pakovanje: Bijeli smt paket, bezbojna bistra smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Typ . 9 lm - Svjetlosna efikasnost: Typ . 32 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 470 nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 10,3 lm |
| Ako - struja struja: | 100 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 290 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GB PSLM31.13 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 0,6 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 3.4 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 4500 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A6861 |
Popularni tagovi: GB PSLM31.13-ETFR-56-1, Kina GB PSLM31.13-ETFR-56-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520dB P, SFH 4250 Z, Sfh 4726as, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







