
Opis
Oslon ™ Pure 1414 GB VJLPL1.13 Oslon Pure ™ 1414, jedna od najboljih gustoće lumena, odlična efikasnost i homogenost u boji. Oslon Pure ™ 1414 dolazi s punim spektrom boja i temperaturom boje od 1800k do 6500K koji omogućuju kupcu da izvrši ugađanje u boji i uska grupiranja. Može se koristiti samostalno kao i u klasteru zajedno kako bi se postigao spektar koji vam je potreban.
Aplikacije
- Uređaji i alati
- Zabava
- Tvornička automatizacija
- Zatvorena rasvjeta
- Medicinska rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
- Projekcija i displej
- Robotika
Karakteristike
- Paket: Pretvaranje nivoa čipa
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Svjetlosni tok: Tip . 42.5 lm @ 25 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 42.6 lm / w
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | PCB |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 471 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 42,5 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dimenzije objektiva: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Serija: | GB VJLPL1.13 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Visina: | 1 mm |
| Dužina: | 1,4 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 14.5 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 1000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 1,4 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A7761 |
Popularni tagovi: HR VJLPL1.13 - HTJP - B1B3-1, China GB VJLPL1.13-HTJP-B1B3-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, SFH 4043, SFH 4715A, SFH 4727AS A01, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







