
GD PSLM31.14-RNSJ-25-1
Jednokrevetna LED LED-a plava 455nm Duris S 5
Opis
GD PSLM31.14 DURIS® S 5 Kompaktni, Mid - Power Duris® S 5 LED s industrijskim standardom 3030 paketom koji dolazi s visokom efikasnošću, kvalitetom boje i dugog vijeka. Idealan izbor za opće osvjetljenje u zatvorenom prostoru.
Aplikacije
- Arhitektura
- Arhitektura / Vrtna rasvjeta (LED i laser)
- Medicinsko osvetljenje
- Rasvjeta raspoloženja
- Foto terapija
Karakteristike
- Paket: SMT paket
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Radiant Flux: Tip . 183 MW
- Zračna efikasnost: Typ . 63%
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 455 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 5,97 lm |
| Ako - struja struja: | 100 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 290 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GD PSLM31.14 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 0,6 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 1.98 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 4500 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A4250 GD PSLM31.14-RNSJ-25-1-100-R18 Q65112A4250 |
| Težina jedinice: | 0,000624 oz |
Popularni tagovi: GD PSLM31.14-RNSJ-25-1, Kina GD PSLM31.14-RNSJ-25-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, PLT5 520dB P, SFH 4713A, SFH 4727AS A01, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







