
Opis
Oslon® SSL 80 GH CS8PM1.24 4, viši izvedbeni Oslon SSL porodica LED sa dobro poznatom superiornom robusnošću, velikom pouzdanošću, dugom vijek trajanju, niskom toplinskom otpornošću. Savršeno se bave aplikacijama zahtjevnim za visoku efikasnost i dugačak životni zahtjev.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 80 stepeni
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Radiant Flux: Tip . 463 MW
- Zračna efikasnost: Typ . 63%
- Photosyntetic FOTON FLUX: Typ . 2.52 μmol / s
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 640 nm |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 28 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.07 V |
| Ocjena snage: | 720 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,05 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GH CS8PM1.24 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 2,36 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 15.3 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 80 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A5230 |
Popularni tagovi: GH CS8PM1.24-4T2U-1-L, Kina GH CS8PM1.24-4T2U-1-L, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LED komponente, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Sfh 4726as
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







