
GH Pusra1.25-SMSP-1-1
Φ<_sub>P=5.50 ... 6.25 μmol / s (ako=700 ma)
Opis
OSCONIQ® P 3737 (2W) GH Pusra1.25 High - Power LED s našim najnovijim AMS OSRAM-ovom najnovijem tehnologijom čip, pružanju vodećih performansi, superiorne robusnosti i dugog vijeka. Uvođenjem nove boje (crvena 640 Nm) porodica nudi pet boja za jednostavnu dizajn i veliku fleksibilnost za sve vaše potrebe spektra za hortikulturu. OSCONIQ® P 3737 nudi hiper crvenu (660 nm), crvenu (640nm), duboko plavu (450 nm), daleke crvene (730 nm) i horti bijelo što može zadovoljiti i uskim spektrom kako bi se zadovoljile sve usjevne potrebe za staklenicima i vertikalnim farmama.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMD epoksidni paket sa silikonskim objektivom
- Tip. Zračenje: 120 stepeni
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Radiant Flux (@ 700mA): Typ . 1113 MW @ 25 stepeni; Typ . 1050 MW @ 85 stepeni
- blistavo efikasnost (@ 700mA): tip . 83.2% @ 25 stepeni; Typ . 80.6% @ 85 stepeni
- Photon Flux (@ 700mA): Typ . 6.13 μmol / s @ 25 stepeni; Typ . 5.85 μmol / s @ 85 stepeni
- FOTON FLUX Effication (@ 700mA): Typ . 4.59 μmol / j @ 25 stepeni; Typ . 4.49 μmol / J @ 85 stepeni
- Thinfilm LED čip dizajniran i proizveden u Njemačkoj
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 3,7 mx 3,7 mm x 2,15 mm |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 672 nm |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 985 MW |
| Ako - struja struja: | 700 mA |
| VF - Napon napred: | 1.86 V |
| Ocjena snage: | 2 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,6 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | P3737 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Visina: | 2,15 mm |
| Dužina: | 3,7 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| Širina: | 3,7 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A7879 |
Popularni tagovi: GH Pusra1.25-SMSP-1-1, Kina GH PUSRA1.25-SMSP-1-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLT5 520dB P, Su CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







