
Opis
OSCONIQ® P 3030 GH QSSPA1.24 OSCONIQ P 3030 BOLOR Porodični LED dolazi s dobro poznatom superiornom robusnošću, velikom pouzdanošću, dugom vijek trajanju, niskom toplinskom otporu. Kompaktan i dokazan 3 mm x 3 mm paket i uspostavljeni otisak stopala. Savršeno rješavanje aplikacija koje zahtijevaju za visoku efikasnost i dug vijek trajanja.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Paket: SMD epoksidni paket
- Tip. Zračenje: 120 stepeni
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Radiant Flux: Tip . 440 MW
- Zračna efikasnost: Typ . 59%
- Photosyntetic FOTON FLUX: Typ . 2.37 μmol / s
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 640 nm |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 31.6 lm |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.1 V |
| Ocjena snage: | 740 MW |
| Boja sočiva: | Jasan |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GH QSSPA1.24 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Visina: | 1,73 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 9.13 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 900 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A8267 |
| Težina jedinice: | 0,000847 oz |
Popularni tagovi: GH QSSPA1.24-4T2U-1-1, China GH QSSPA1.24-4T2U-1-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4713A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







