
Opis
DURIS® E 2835 GP JTLPS1.14 Porodica u boji DURIS® E 2835 pruža vrhunsku efikasnost u troškovnoj efikasnoj industriji standardni LED. DURIS® E 2835 nikada ne ne uspijeva impresionirati svojim performansama na nivou sistema.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Radiant Flux: Tip . 203 MW
- Zračna efikasnost: Typ . 48%
- Photosyntetic FOTON FLUX: Typ . 0.93 μmol / s
- FOTON Efikasnost: Typ . 2.56 μmol / j
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Ljubičasti LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 455 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Ljubičasti |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 21 lm |
| Ako - struja struja: | 150 mA |
| VF - Napon napred: | 2.86 V |
| Ocjena snage: | 440 MW |
| Boja sočiva: | Zatamnjen |
| Dimenzije objektiva: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Oblik sočiva: | Pravougaoni sa sidekutom |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | GP JTLPS1.14 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 0,7 mm |
| Dužina: | 3,5 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 6.79 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 2,8 mm |
| Dio # aliases: | Q65113A1493 |
Popularni tagovi: GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1, Kina GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED komponente, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520dB P, PLT5 520EB P
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







