
GP PSLR31.14 - TLTM-P1P2-1
Φe=325.0 ... 380.0 MW (ako=150 ma)
Opis
GP PSLR31.14 DURIS® S 5 Kompaktni, Mid - Power Duris® S 5 LED s industrijskim standardom 3030 paketom koji dolazi s visokom efikasnošću, kvalitetom boje i dugog vijeka. Idealan izbor za opće osvjetljenje u zatvorenom prostoru.
Aplikacije
- Arhitektura
- Arhitektura / Vrtna rasvjeta (LED i laser)
- Vrtlarstvo rasvjete
- Medicinsko osvetljenje
- Foto terapija
Karakteristike
- Pakovanje: beli smt paket, obojena difuzna silikonska smola
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- ESD: 4 kv acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- Radiant Flux: Typ . 350 MW - blistavo efikasnost: tip . 37%
- Photosyntetic FOTON FLUX: Typ . 1.59 μmol / s
- FOTON Efikasnost: Typ . 1.66 μmol / j
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Vodiljke hortikulture |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Ljubičasti |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 42,5 lm |
| Ako - struja struja: | 150 mA |
| VF - Napon napred: | 6.37 V |
| Ocjena snage: | 940 MW |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Difuzan |
| Serija: | GP PSLR31.14 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Visina: | 0,6 mm |
| Dužina: | 3 mm |
| Svjetlosni intenzitet: | 13.9 CD |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| 4500 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Širina: | 3 mm |
| Dio # aliases: | Q65112A7174 |
| Težina jedinice: | 0,000705 oz |
Popularni tagovi: GP PSLR31.14 - TLTM - P1P2-1, Kina GP PSLR31.14-TLTM-P1P2-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED komponente, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520EB P, SFH 4713A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







