
GW CS8PM1.cm - KTLP - XX56-1
Bijele LED-ove bijele 3500k Oslon SSL
Opis
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.cm Veće performanse. Niža toplotna otpornost. Produženi raspon voznih uvjeta. Ovaj LED OSLON SSL porodica NOVO Generation nudi presokulizovani obrazac zračenja koji ga čini idealnim izborom za aplikacije za spot rasvjete.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 80 stepeni
- Temperatura u boji: 2700k- 4000 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Tip . 106 LM @ 3000 K, 85 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 106 LM / W @ 3000 K, 85 stepeni
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 3500 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 54.2 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 103 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 80 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 2,21 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Serija: | GW CS8PM1.cm |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Q65112A1157 |
| Težina jedinice: | 0,000882 oz |
Popularni tagovi: GW CS8PM1.cm - XX56 - 1, Kina GW CS8PM1.cm - KTLP-XX56-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC E, Sfh 4726as, SFH 4727AS A01
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







