
GW CS8PM1.Em - lslu - xx55-1
Φv=140 ... 180 lm, 4000 k (ako=350 ma)
Opis
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.Em Veće performanse. Niža toplotna otpornost. Produženi raspon voznih uvjeta. Ovaj LED OSLON SSL porodica NOVO Generation nudi presokulizovani obrazac zračenja koji ga čini idealnim izborom za aplikacije za spot rasvjete.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 80 stepeni
- Temperatura u boji: 2500K - 5000 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Tip . 134 LM @ 3000 K, 85 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 134 LM / W @ 3000 K, 85 stepeni
|
Atribut proizvoda |
Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Toplo bijela |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni intenzitet: | 61.3 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 117 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 80 |
| Ugao gledanja: | 80 deg |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.85 V |
| Ocjena snage: | 1 W |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 2,21 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2.648 mm x 1,6 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | GW CS8PM1.em |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Značajke: | ESD: 8 kV Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b), veće performanse, niža toplotna otpornost |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| 600 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | GW CS8PM1.em - llPlr - XX59-1-350-R18 Q65113A5704 |
Popularni tagovi: GW CS8PM1.Em - XX55 - 1, Kina GW CS8PM1.em - LSLU-XX55-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW qslps1 em lxl1 xx56 1, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520EB P, SFH 4250 Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







