
Gw cshpm1.pm - lrlt - xx55-1
Φv=130 ... 164 lm, 4000 k (ako=350 ma)
Opis
Oslon® SSL 150 GW CSHPM1.pm Veće performanse. Niža toplotna otpornost. Produženi raspon voznih uvjeta. Ovaj Oslon SSL porodica Nova generacija LED-a pruža širok obrazac zračenja koji omogućava savršenu interakciju i različite dizajne uključujući boju za miješanje LED klastera.
Aplikacije
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMT keramički paket sa silikonskim lećama
- Tip. Zračenje: 150 stepeni
- Temperatura u boji: 3000K - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- Održavanje lumena: Rezultati ispitivanja prema IESNA LM-80 na raspolaganju
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 153 LM @ 5000 K, 85 stepeni
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 156 lm / w @ 5000 k, 85 stepeni
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteler: | Ams Osram |
| Produktkategorie: | Weiße LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Bijele LED |
| Montageart: | SMD / SMT |
| Verpackung / Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Toplo bijela |
| Wellenlänge / FarBtemperatur: | 4000 K |
| Lichtstärke: | 35.4 CD |
| Lichtstrom / Strahlungsleistung: | 144 lm |
| Farbwiedergabe - indeks - CRI: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 deg |
| Ako - Durchlassstrom: | 350 mA |
| Vf - DurchlassSpannung: | 2.85 V |
| Nenneistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale betriebstemperatur: | - 40 C |
| Maximale BetriebstemPeratur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.pm |
| Verpackung: | Kolut |
| Marke: | Ams Osram |
| LED - Größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,58 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Da |
| Produkt - Tip: | Bijele LED |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED |
| Handelsname: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Artikel # aliases: | Q65111A8238 |
| Gewicht Pro Stück: | 160 mg |
Popularni tagovi: GW CSHPM1.pm - lrlt - 1, Kina GW Cshpm1.pm - LRLT-XX55-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4250 Z, SFH 4727AS A01
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







