
GW Pusra2.hw - S7T3-M5-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol / s (ako=700 ma)
Opis
OSConiQ ™ P 3737 (2W) GW Pusra2.hw Potpuno novi, nadograđeni visokim upravljanjem napajanjem s našim najnovijom tehnologijom Chip OSRAM-a i novom generacijom optimiziranih objektiva, superiorne robusnosti i dugog vijeka. Sa visokim efikasnošću crveni na raspolaganju u tri talasne dužine, porodica nudi pet boja za jednostavnu dizajn i visoku fleksibilnost za sve vaše potrebe spektra po vrtlarstvu.
Aplikacije
- Poljoprivreda i vrtlarstvo
- Zabava
- Zatvorena rasvjeta
- Vanjska i industrijska rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: SMD epoksidni paket sa silikonskim objektivom
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Tip. Zračenje: 120 stepeni
- Radiant Flux (@ 700mA): Typ . 1168 MW @ 85 stepeni (m3 bin)
- blistavo efikasnost (@ 700mA): tip . 59.0% @ 85 stepeni (m3 bin)
- Photon Flux (@ 700mA): Typ . 5.15 μmol / s @ 85 stepeni (m3 bin)
- FOTON FLUX Effication (@ 700mA): Typ . 2.60 μmol / J @ 85 stepeni (m3 bin)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 1123 MW |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 700 mA |
| VF - Napon napred: | 2.83 V |
| Ocjena snage: | 2 W |
| Dužina: | 3,7 mm |
| Širina: | 3,7 mm |
| Visina: | 2,37 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 125 C |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | P3737 |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 3000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | Visoka LED indikator |
| Dio # aliases: | Q65115A0372 |
Popularni tagovi: GW Pusra2.hw - S7T3 - M5-1, Kina GW Pusra2.hw-S7T3-M5-1 proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLPT9 450LC E, PLT5 520dB P, SFH 4715A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







