
GW QSLMS1.KM - H7H9-XX33-1
ΦV=37.5 ... 42.0 LM, MontažaMethode: SDCM 3, 5000 K (ako=65 MA)
Opis
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.KM OSCONIQ® S 3030 je paket visokog efikasnosti za unutarnje profesionalne aplikacije. Koristi SAPPHIRE FLIP CHIP tehnologiju i posebnu fosfornu tehnologiju kako bi dostigla još veće performanse nego prije. Nudi odličnu pouzdanost i dolazi u standardnom faktoru oblika za omogućavanje pada - u zamjenu.
Aplikacije
- Zatvorena rasvjeta
Karakteristike
- Pakovanje: Bijeli smt paket
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700k- 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 39.8 lm @ 4000 k
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 226 lm / w @ 4000 k
- Primjena: Pogodno za opću rasvjetu
- Stabilno duboko zatamnjenje na niskoj struji za pokretanje od 1mA
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 37,5 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 65 mA |
| VF - Napon napred: | 2.71 V |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 0,75 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 105 C |
| Dimenzije objektiva: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Serija: | GW qslms1.km |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | Ams Osram |
| Konfiguracija: | Singl |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| 4000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Dio # aliases: | Q65113A9597 |
Popularni tagovi: GW QSLMS1.KM - H7H9 - XX33-1, Kina GW QSLMS1.KM-H7H9-XX33-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, PLPT9 450LC E, PLT5 520EB P, SFH 4250 Z, SFH 4715A
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







