
GW QSLPS1.cm - K4LV - XX52-79-1
Φv=120.0 ... 135.0 LM, 5700 K (ako=150 ma)
Opis
OSCONIQ® E 3030 GW QSLPS1.cm Ova 6V OSConiq E 3030 LED adrese koriste - slučajevi u različitim općim rasvjetnim aplikacijama, uključujući unutarnje i vanjske učvršćenja, površinski osvjetljenje i dolje na kojima je visoka fluksa.
Karakteristike
- Pakovanje: Bijeli smt paket
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Temperatura u boji: 2700k- 6500 K
- CRI: 90 (min.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kv Acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Svjetlosni tok: Typ . 130 lm @ 4000 k
- Svjetlosna efikasnost: Typ . 140 lm / w @ 4000 k
- Primjena: Pogodno za opću rasvjetu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1212 (3030 metrika) |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 5700 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 135 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 150 mA |
| VF - Napon napred: | 6.19 V |
| Ocjena snage: | 930 MW |
| Dužina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Visina: | 0,6 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Serija: | GW qslps1.cm |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED - Visoka snaga |
| 300000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Dio # aliases: | Q65113A8626 |
Popularni tagovi: GW QSLPS1.cm - xxlv - 79 - 1, Kina GW QSLPS1.cm-K4LV-XX52-79-1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW qslps1 em lyl1 xx55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520dB P, PLT5 520EB P
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







