
Opis
PLPT 9 450 lb _ E plava laserska dioda u paketu u to90
Aplikacije
- Elektronska oprema
- Projekcija Dom LED i laser
- Projekcijski profesionalni LED i laser
- Faza rasvjeta (LED i laser)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Laserske diode |
| Rohs: | Detalji |
| Izlazna snaga: | 5 W |
| Talasna dužina: | 447 nm |
| Boja: | Plavi |
| VF - Napon napred: | 4.3 V |
| Minimalna radna temperatura: | - 20 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 90 C |
| Paket \/ slučaj: | Do -90-2 |
| Serija: | Plpt 9 450 lb _ E |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ams Osram |
| Vrsta proizvoda: | Laserske diode |
| Količina tvorničke paketa: | 250 |
| Podkategorija: | Laseri |
| Tradename: | Metal može |
| Dio # aliases: | Q65113A2224 |
Popularni tagovi: PLPT 9 450 lb _ E, Kina plpt 9 450 lb _ E proizvođači, dobavljači, fabrika, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLPT9 450LC E, SFH 4043, SFH 4250 Z, Suel Vc Agam 67 4F4G 30 R18
Sljedeći:PLPT 5 447 Ka
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







