
Opis
SFH 2430 DIL SMT senzor ambijentalnog svjetla Silikonska fotodioda s Vλ karakteristikom
Prijave
- Senzori ambijentalnog svjetla
- Praćenje zdravlja (praćenje otkucaja srca, pulsna oksimetrija)
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | ams OSRAM |
| Kategorija proizvoda: | Fotodiode |
| RoHS: | Detalji |
| proizvod: | PIN fotodiode |
| Paket / Case: | DIL{0}}SMT-2 |
| Stil montaže: | SMD/SMT |
| vršna talasna dužina: | 570 nm |
| Tamna struja: | 100 pA |
| Vr - obrnuti napon: | 6 V |
| Vrijeme uspona: | 200 nas |
| Vrijeme jeseni: | 200 nas |
| Ugaoni stepeni poluintenziteta: | 60 deg |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | SFH 2430 |
| kvalifikacije: | AEC{0}}Q100 |
| Brand: | ams OSRAM |
| visina: | 1,2 mm |
| Ako - Proslijedi trenutno: | 100 mA |
| dužina: | 4,5 mm |
| Osetljivo na vlagu: | Da |
| Pakovanje: | Reel |
| Pakovanje: | Cut Tape |
| Pakovanje: | MouseReel |
| Pd - Rasipanje snage: | 150 mW |
| fotostruja: | 6.3 uA |
| Vrsta proizvoda: | Fotodiode |
| Odgovornost: | 0.17 A/W |
| Fabrička količina pakovanja: | 1500 |
| Podkategorija: | Optički detektori i senzori |
| Vrsta: | Silikonska fotodioda |
| Vf - Napon naprijed: | 1.2 V |
| širina: | 4 mm |
| Part # Aliases: | Q65110A2673 |
| Težina jedinice: | 0,001552 oz |
Popularni tagovi: sfh 2430-z, Kina sfh 2430-z proizvođači, dobavljači, tvornica, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520EB P, SFH 4250 Z, SFH 4554, SFH 4715A
Par:SFH 2505 FA{1}}Z
Sljedeći:SFH 2400 FA{1}}Z
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







