
Detn02m-05n
Izolirani DC / DC pretvarači - SMD 2W, I / P: 12VDC; O / P: 5V @ 200mA
Opis
Srednja dobro DC - DC pretvarači dostupni su u širokom rasponu vrsta, uključujući modul, na brodu, PCB, DIN šinu, SMD-u, kapsuliranom i zatvorenom. Ovi pretvarači nude raspon od 0,5 W do 1000W, 3,3 V do 48V pojedinačne ocjene, kao i dvostruki i trostruki izlazni naponi. Tipične aplikacije za srednje dobro DC - DC pretvarače uključuju medicinske uređaje, kontrole industrijske automatizacije, elektroniku energetsku elektroniku, telekomunikacijske / DataCom sisteme, bežične mreže, željeznice i još mnogo toga.
Aplikacije
- Kontrole industrijske automatizacije
- Elektronika elektronike
- Telekom / Datacom sustavi
- Bežične mreže
- Željeznice
- Medicinski
- LED rasvjeta
- Sigurnosne kontrole
- Distribuirana snaga
- Instrumenti
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Izolovani DC / DC pretvarači - SMD |
| Rohs: | Detalji |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Broj rezultata: | 2 izlaza |
| Izlazna snaga: | 2 W |
| Ulazni napon, nazivni: | 12 V |
| Ulazni napon - Min: | 10.8 V |
| Ulazni napon - max: | 13.2 V |
| Izlazni napon - kanal 1: | 5 V |
| Izlazna struja - kanal 1: | 20 mA do 200 mA |
| Izlazni napon - kanal 2: | - 5 V |
| Izlazna struja - kanal 2: | 20 mA do 200 mA |
| Izolacioni napon: | 3 kV |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Paket / slučaj: | SMD-10 |
| Dužina: | 15,24 mm |
| Širina: | 10,9 mm |
| Visina: | 9,1 mm |
| Industrija: | Industrijski |
| Proizvod: | Izoliran |
| Serija: | Detn02-n |
| Primjena: | Analizator, detektor |
| Marka: | Značiti dobro |
| Dimenzije: | 15,24 mm x 10,9 mm x 9,1 mm |
| Ulazni napon: | 10,8 V. 13,2 V |
| Pakovanje: | Cijev |
| Vrsta proizvoda: | Izolirani DC - DC pretvarači |
| Količina tvorničke paketa: | 33 |
| Podkategorija: | DC - DC pretvarači |
| Težina jedinice: | 0.056438 oz |
Popularni tagovi: Detn02M-05N, Kina Detn02M-05N Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







