
OWA-60E-42
LED napajanje 63W 42V 1.5A IP67 EU AC utikač LED PS
Opis
Srednja dobro, dosljedno je uveo novu seriju LED snagama napajanja u prilog globalnim naporima za uštedu energije. Novi uvođenje proizvoda uključuju niz proizvoda koji nude visoku efikasnost, niska - disipacija snage i poštivanje najnovijih međunarodnih propisa o rasvjetu. Srednja dobro LED napajanja idealna su za uličnu rasvjetu, arhitektonsku rasvjetu, ukrasnu rasvjetu, ugrađenu rasvjetu, unutarnju rasvjetu, pozorišnu i kazališnu rasvjetu i LED signalizaciju. Zbog snažnog dizajna i visoke razine zaštite od prašine i vlage, ove napajanje moći mogu se instalirati u mnogim unutarnjim i vanjskim LED aplikacijama.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Dužina: | 13 mm (0.512 in) |
| Širina: | 53 mm (2.087 in) |
| Visina: | 35 mm (1.378 in) |
| Serija: | OWA-60E |
| IP ocjena: | IP67 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 16 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Težina jedinice: | 1 lb |
Popularni tagovi: OWA-60E-42, Kina OWA-60E-42 Proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







