
LRS-200-5
Prebacivanje napajanja 200W 5V 40A 115VAC ili 230VAC
Opis
Srednja dobro LRS -200 200 WC / DC Jednokrevetna snaga napajanja je jedan - izlaz zatvoren tip napajanje sa 30 mm niskog - profilnog dizajna profila. Usvajanje ulaza od 115VAcili 230VAc(Odaberite po prekidaču), cijela serija pruža izlaznu liniju napona od 3,3 V, 4,2 V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V i 48V. LRS-200 ima visoku efikasnost do 90%. Dizajn metalnog mrežnog slučaja povećava rasipanje topline tako da cijela serija djeluje od -30 stepeni do +70 diplome pod konvekcijom zraka bez ventilatora. Isporuka izuzetno nisku potrošnju energije opterećenja (manja od 0.75W), znači da LR-200 omogućava krajnji sustav lako ispunjavanje svjetskog energetskog zahtjeva.
Karakteristike
- AC ulazni raspon koji se može odabrati prekidačem
- Izdržati 300VAcPrenaponski ulaz 5 sekundi
- Zaštita
- Kratki spoj
- Preopterećenje
- Prenaponski
- Prekoračenje
- Hlađenje putem slobodne konvekcije vazduha
- 1U niski profil
- Izdržati 5G test vibracije
- LED indikator za uključivanje
- Ne - Potrošnja opterećenja<0.75W
- 100% punog opterećenja gori - u testu
- Visoka radna temperatura do +70 stepen
- Visoko - efikasnost, dug život i velika pouzdanost
- Trogodišnja garancija
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 5 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 200 W |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 90 VAC do 132 VAC, 180 VAC do 264 VAC, 240 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 40 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 215 mm (8.465 in) |
| Širina: | 115 mm (4.528 u) |
| Visina: | 30 mm (1.181 in) |
| Serija: | LRS-200 |
| Odobrenja: | Ul60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | Ul60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacioni napon: | 3 kV |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 30 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LM200-10B05 LM200-20B05R2 LM200-22B05R2 |
| Težina jedinice: | 1.455 lbs |
Popularni tagovi: LRS-200-5, Kina LRS-200-5 proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







