
IRM-10-24
AC / DC moduli napajanja 24V 0,42A 10,08W 85-264Vin ENCAP PS
Opis
Srednja IRM {-10 10 W AC - DC moduli napajanja su minijaturni, single - izlaz, inkapsulirani - tipi jedinice sa<0.1W no-load power consumption and a universal input voltage range of 85VAcdo 264VAc. Ove 10W napajanja imaju 100% puni - spali - u testu i zaštiti od kratkog - kruga, preopterećenja i prenaponskih događaja. Uređaji klase II pružaju veliku pouzdanost i dolaze s tri - garancijom. Tipične aplikacije za značenje i IRM {-10 10 WC - WC - moduli napajanja uključuju tvorničku opremu za automatizaciju, mehaničku opremu, industrijsku električnu opremu, IOT - povezanu digitalnu opremu i ručne elektroničke uređaje.
Karakteristike
- Kompaktni 45,7 mm x 25,4 mm x 21,5 mm Dimenzije
- 85VAcdo 264VAcUniverzalni raspon ulaznog napona
- <0.1W no-load power consumption
- 100% puna - spali - u testu
- Kratko - krug, preopterećenje i zaštitu od prenapona
- Besplatno - hlađenje konvekcioniranja vazduha
- Trogodišnja garancija
Aplikacije
- Oprema za automatizaciju tvornice
- Mehanička oprema
- Industrijska električna oprema
- IOT - Srodna digitalna oprema
- Ručni elektronički uređaji
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | AC / DC moduli napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Izlazna snaga: | 10.08 W |
| Ulazni napon: | 85 VAC do 264 VAC, 120 VDC do 370 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazni napon - kanal 1: | 24 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 420 mA |
| Dužina: | 46 mm |
| Širina: | 26 mm |
| Visina: | 22 mm |
| Industrija: | Industrijski |
| Serija: | IRM-10 |
| Odobrenja: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Stil slučaja: | Kapsuliran |
| Usklađenost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 440 Hz |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Montažni stil: | Kroz rupu |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Vrsta proizvoda: | AC - DC moduli napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 270 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LD10-23B24R2 LD10-23B24R2-M |
| Težina jedinice: | 1.410958 oz |
Popularni tagovi: IRM-10-24, Kina IRM-10-24 proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







