
RST-5000-48
Prebacivanje napajanja 5040W 48V 105A 3 faza AC u W / PFC
Opis
Srednje dobro opskrbe napajanja električnom energijom nude više od 1000W izlaza sa izgrađenim - u aktivnoj PFC funkciji. Srednja dobronamjerna linija velike snage napajanja napajanja nude visoku efikasnost do 92% (ovisno o modelu) i optimizaciju napona može se obrezati. Srednje dobro opskrbe napajanja električnom energijom nude se prisilno - hlađenje zraka putem izgrađenog - u ventilatoru sa funkcijom kontrole brzine i izgrađenom - u daljinskom upravljaču i daljinskom smislu. Dostupne su različite zaštite, uključujući kratki spoj, prenapona, prekomjernost i preopterećenje. Ove napajanje su UL / CUL / TUV / CB / CE odobreno.
Karakteristike
- Univerzalni AC ulaz / puni raspon
- Izgrađen - u aktivnoj PFC funkciji
- Do 92% efikasnosti
- Programiranje izlaznog napona
- Aktivna struja dijeljenje do 4000W (3+1)
- Izgrađen - u daljinskom na - Isključeno kontrolu / daljinski smisao / pomoćni signal / DC OK signal
- Opcionalni konformni premaz
- Ul / Cul / TUV / CB / CE odobreno
Aplikacije
- Tvornički uređaj ili uređaj za automatizaciju
- Laserski - Srodne mašine
- Rf
- Instrumenti za ispitivanje i mjerenje
- Burn - u objektu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Ograničenja isporuke: |
Zbog veličine ili težine proizvoda može se povećati vaša naknada za dostavu. |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 48 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 5.04 kW |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 196 VAC do 305 VAC, 340 VAC do 530 VAC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 105 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 480,06 mm (18,9 in) |
| Širina: | 210,82 mm (8,3 u) |
| Visina: | 83,82 mm (3,3 in) |
| Serija: | RST-5000 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Ulazna frekvencija: | 47 Hz do 63 Hz |
| Izolacioni napon: | 3 Kvac |
| Uredba o opterećenju: | Reguliran |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 1 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | LMF3000-20B48 |
| Težina jedinice: | 19.842 lbs |
Popularni tagovi: RST-5000-48, Kina RST-5000-48 proizvođača, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







