
SD-500H-48
Izolirani DC / DC pretvarači - Mount CHASSIS 72-144Vin 48Vout 504W 10.5a
Opis
Srednja dobro DC - DC pretvarači dostupni su u širokom rasponu vrsta, uključujući modul, na brodu, PCB, DIN šinu, SMD-u, kapsuliranom i zatvorenom. Ovi pretvarači nude raspon od 0,5 W do 1000W, 3,3 V do 48V pojedinačne ocjene, kao i dvostruki i trostruki izlazni naponi. Tipične aplikacije za srednje dobro DC - DC pretvarače uključuju medicinske uređaje, kontrole industrijske automatizacije, elektroniku energetsku elektroniku, telekomunikacijske / DataCom sisteme, bežične mreže, željeznice i još mnogo toga.
Aplikacije
- Kontrole industrijske automatizacije
- Elektronika elektronike
- Telekom / Datacom sustavi
- Bežične mreže
- Željeznice
- Medicinski
- LED rasvjeta
- Sigurnosne kontrole
- Distribuirana snaga
- Instrumenti
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Izolirani DC / DC pretvarači - nosač šasije |
| Rohs: | Detalji |
| Montažni stil: | Šasija |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 504 W |
| Ulazni napon, nazivni: | 96 V |
| Ulazni napon - Min: | 72 V |
| Ulazni napon - max: | 144 V |
| Izlazni napon - kanal 1: | 48 V |
| Izlazna struja - kanal 1: | 10.5 A |
| Izolacioni napon: | 2 kV |
| Minimalna radna temperatura: | - 20 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 60 C |
| Dužina: | 215 mm |
| Širina: | 115 mm |
| Visina: | 50 mm |
| Industrija: | Industrijski |
| Proizvod: | Izoliran |
| Serija: | SD-500 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Ulazni napon: | 72 V na 144 V |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Vrsta proizvoda: | Izolirani DC - DC pretvarači |
| Količina tvorničke paketa: | 12 |
| Podkategorija: | DC - DC pretvarači |
| Težina jedinice: | 2.535 lbs |
Popularni tagovi: SD-500H-48, Kina SD-500H-48 proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







