
RSP-3000-24
Prebacivanje napajanja 3000W 24V 125A W / PFC
Opis
Srednje dobro opskrbe za napajanje RSP-a su napade u priloženim napajanjem u zatvorenim napajanjem AC / DC. Ove napajanja imaju 1U niskog profila, visoku efikasnost do 90% i besplatnu hlađenje konvekcioniranja zraka. To čini srednju dobro RSP seriju idealnim za aplikacije koje zahtijevaju uštedu energije, bez buke, ograničenog prostora za ugradnju i ekonomični trošak. Funkcije uključuju PFC, daljinsko uključivanje / isključivanje i zaštitu od kratkog spoja, preopterećenja, prenapona i prekomjernog oštećenja.
Karakteristike
- 30 mm Dizajn niskog profila, pogodan za 1U instalacije
- Universal AC ulaz ulaz 85V do 264V
- Izgrađen - u aktivnoj PFC funkciji
- Visoka efikasnost do 90%
- Ventilator - Manje dizajna, hlađenje slobodnim konvekcijama vazduha
- -300 stepena do +70 stepen radnog opsega
- Kratki spoj, preopterećenje, prenapona i zaštita od prekomjernog odmora
- Izgrađen - u stalnom ograničenom krugu struje
- Daljinsko upravljanje za uključivanje / isključivanje
- LED indikator za uključivanje
- Certifikati: UL60950-1, UL62368-1 / TUV EN60950-1, EN61558-1, EN61558-2-16 / CCC GB4943 / CB IEC60950-1, IEC62368-1
- Dimenzije od 199mm x 99mm x 30mm (lxwxh)
- 3 godine garancije
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Izlazni napon - kanal 1: | 24 VDC |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Izlazna snaga: | 3 kW |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Ulazni napon: | 180 VAC do 264 VAC, 254 VDC do 370 VDC |
| Izlazna struja - kanal 1: | 125 A |
| Industrija: | Industrijski |
| Montažni stil: | Šasija |
| Dužina: | 278 mm (10.945 u) |
| Širina: | 177,8 mm (7 in) |
| Visina: | 63,5 mm (2,5 in) |
| Serija: | RSP-3000 |
| Odobrenja: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Usklađenost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Vrsta proizvoda: | Prebacivanje napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 4 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Težina jedinice: | 8.818 lbs |
Popularni tagovi: RSP-3000-24, Kina, proizvođači, dobavljači, dobavljači, dobavljači, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Par:APV-8-12
Sljedeći:LRS-600-48
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







