
C 12419_ Strada -2 x 2- u
LED sočiva i sklopovi pravokutni objektiv 50mm
Opis
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Objektiv |
| Za upotrebu sa: | Cree, Luxeon, Optogan, Osram, Seul |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 7,3 mm |
| Dužina: | 50 mm |
| Oblik: | Trg |
| Količina tvorničke paketa: | 160 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Stil prekida: | Vijak, pin, ljepilo |
| Širina: | 50 mm |
| Težina jedinice: | 0.264555 oz |
Popularni tagovi: C 12419_ X -2 At, Kina C 12419_ Strada -2 x 2- na proizvođačima, dobavljačima, fabrike, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Sljedeći:CS15870_STRADA{1}}IP-2X6-T2-L
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







