
CS15870_STRADA{1}}IP-2X6-T2-L
Lens Array Strada, IESNA tip II, pričvršćivanje vijcima/pinom, materijal-PMMA 173x71.4x13mm
Opis
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED leće i sklopovi |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Vrsta: | Više{0}}objektiv |
| Za upotrebu sa: | Comet, Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Philips, Samsung |
| Ugao gledanja: | Asimetrično |
| Pakovanje: | Tray |
| Marka: | Ledil |
| Visina: | 13 mm |
| dužina: | 173 mm |
| Oblik: | Pravougaona |
| Fabrička količina pakovanja: | 40 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Stil završetka: | Screw |
| širina: | 71,4 mm |
| Težina jedinice: | 2.305259 oz |
Popularni tagovi: cs15870_strada-ip-2x6-t2-l, Kina cs15870_strada-ip-2x6-t2-l proizvođači, dobavljači, fabrika, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







