
Opis
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Lens Array |
| Za upotrebu sa: | Cree, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seul, Tridonic |
| Ugao gledanja: | 10 deg do 23 deg |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 10 mm |
| Dužina: | 50 mm |
| Oblik: | Trg |
| Količina tvorničke paketa: | 160 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Širina: | 50 mm |
| Težina jedinice: | 0.413552 oz |
Popularni tagovi: C14541_HB-2x2-RS, Kina C14541_HB-2x2-RS proizvođači, dobavljači, tvornica, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







