
C16378_strada-2x2-fr
LED sočiva i sklopovi leće niz pravong 4 POS 50x50mm (D) 0mm
Opis
Strada-2x2-fr Asimetrična greda u obliku reflektora za poplavne željezničke pruge prema ruskom normativu
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Multi - objektiv |
| Za upotrebu sa: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seul |
| Ugao gledanja: | 24 deg, 25 deg |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 11,8 mm |
| Dužina: | 50 mm |
| Oblik: | Trg |
| Količina tvorničke paketa: | 160 |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Širina: | 50 mm |
| Težina jedinice: | 0,481490 oz |
Popularni tagovi: C16378_strada-2x2-fr, Kina C16378_strada-2x2-fr Proizvođači, dobavljači, tvornica, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Sljedeći:C14541_HB-2x2-RS
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







