
CP13072_irene - IR-16
LED sočiva i sklopovi sigurnosne rasvjete - IR montaža
Opis
LEDIL IRENE IR optički sočiva su jedinstvena ukupna interna refleksija (TIR) Obitelj objektiva sa više kvadratnih greda. Ove LED LED sočive dizajnirane su za IR LED i optimizirano da se podudaraju sa različitim optičkim žarišnim duljinama. Ova porodica Irene nudi kompaktnu veličinu leile i optimizirane grede čine ga savršenim rješenjem za CCTV kamere. Irene LED sočiva posebno su dizajnirana za CCTV nadzor.
Karakteristike
- Dizajniran za CCTV nadzor
- Pravokutni snop dizajniran da odgovara pravougaonom polju prikazivanja senzora kamere
- Širine snopa optimiziraju se za različite optike kamere za žarišta
- Irene ima isti otisak kao i obični obitelj od 21,6 mm promjera 21.6 mm
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Doseg - SVHC: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Sklop objektiva |
| Za upotrebu sa: | Sfh4715s |
| Prečnik: | 21,6 mm |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Bijeli |
| Visina: | 14,28 mm |
| Dužina: | 21,6 mm |
| Količina tvorničke paketa: | 112 |
| Stil: | Okrugli |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Širina: | 14,28 mm |
| Težina jedinice: | 0.165788 oz |
Popularni tagovi: CP13072_irene - 16, Kina CP13072_irene-IR-16 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Sljedeći:C16263_molly - S - B
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







