
Opis
Leće leće za hortikulturu donose niz dizajnerskog pristupa osvjetljenju biljaka. Leća na hortikulturi uključuju kvadratni, okrugli, pravokutni i multi - sočive kao i sklopove, leće i pakete. Te ponude daju kontrolu spektralnih sadržaja, omogućavajući korisnicima da odgovaraju rasvjetu na potrebe postrojenja na osnovu vrsta i rasta.
Ove leće imaju vrhunsku optičku kontrolu smjera svjetlosti, što rezultira većim prinosom s većim PPFD-om (fotosintetska gustoća fluksa), dok sprečavaju izgubljenu energiju. Fokusiranje optike na ovaj način također može stvoriti kraće cikluse uzgoja. Visoka energetska efikasnost sočiva znači nižu potrošnju vode i zračenu toplinu, osiguravajući duži životni vijek i manji otisak održavanja. Levil hortikulturne leće idealne su za vrhunske raste raste poput staklenika i vertikalnih uzgoja, kao i intra - rasvjeta nadstrešnice.
Karakteristike
- Spektralna kontrola sadržaja za fokusiranje energije na temu
- Stvara zdravije, produktivnije biljke
- Omogućava ili većim prinosom usjeva i kraćim ciklusima raste ili smanjenim bonim troškovima svjetiljke
Aplikacije
- Vertikalna poljoprivreda
- Staklenici
- Intra - Nadstrešnica rasvjeta
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Sklop objektiva |
| Za upotrebu sa: | Cree, LG Innotek, Lumileds, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seul, Toshiba |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Ledil |
| Visina: | 12,2 mm |
| Dužina: | 173 mm |
| Količina tvorničke paketa: | 36 |
| Stil: | Pravougaonik |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Širina: | 71,4 mm |
| Težina jedinice: | 2.224129 oz |
Popularni tagovi: CS14597_HB - IP - 2x6-o, Kina CS14597_HB-IP-2x6-O proizvođači, dobavljači, tvornica, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







