
CXA1512-0000-000n0uj240g
Bijele LED-ove bijele 4000 K 90-CRI, Xlamp CXA1512-36V
Opis
Xlamp® CXA1512 LED marka proširuje porodicu visokog fluksa CREEE LED-a, više diet matrica na manjoj, jednostavnoj platformi. Sa pouzdanosti XLAMP LED rasvjete, mala, jednolična, jednolična, uniforma emitirajuća površina CXA1512 omogućava i usmjerene i nesvjesne rasvjetne aplikacije, uključujući retrofit svjetiljke i dizajne svjetiljke. Dostupno u 6 koraka, 3-koraka i 4-koraka Konzistencija u boji, te su sa optičkim izvorom od 9 mm, CXA1512 donosi nove nivoe fluksa i efikasnosti na ovaj faktor obrasca. Vodič za dizajn CX porodice pruža osnovne informacije o zahtjevima za korištenje CXA1512 LED uspješno u dizajnu svjetiljke.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijeli COB LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | COB - Chip - na - ploče |
| Boja osvjetljenja: | Neutralno bijelo |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 4000 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 1040 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 90 |
| Ugao gledanja: | 115 deg |
| Dužina: | 15,85 mm |
| Širina: | 15,85 mm |
| Visina: | 1,7 mm |
| Boja sočiva: | Žuti |
| Dimenzije objektiva: | 8,9 mm |
| Oblik sočiva: | Okrugli stan |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Serija: | CXA1512 |
| Pakovanje: | Ladica |
| Marka: | Cree LED |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: CXA1512-0000-000N0UJ240G, Kina CXA1512-0000-000N0UJ240G Proizvođači, dobavljači, tvornica, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQIERD-H0-0000-000000401, XTeary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







