
Xplawt - h0-0000-000bv30e1
Bijele LED-ove bijele 6500K 80-CRI
Opis
Xlamp® XP - L LED je dostupni u dvije verzije: visoke gustoće (HD) i visoki intenzitet (hi).
XLAMP XP - L HD LED je najviši diskretan u CREE LED HD klasu LED-a, isporučujući sljedeću generaciju lumena izlaza i efikasnosti u kompaktnim 3,45 mm x 3,45 mm. Cree LED HD LED-ovi optimizirani da bi se isporučio maksimalni izlaz lumena u malom faktoru obrasca, omogućiti proizvođačima osvetljenja da poboljšaju performanse bilo kojeg dizajna rasvjete, stvaraju manje i manje skupe sustave koji su prethodno bili mogući.
XLAMP XP - L HI LED je prva klasa CREE LED-a Nova klasa visokog - intenziteta optimizirana za isporuku maksimalne Candele putem sekundarne optike. XP - L HI LED isporučuje 120 posto više Candela od XP-a - L HD je vodio kroz istu optiku. The XP - l Povećava je najviši pupčani učinak u industriji i novom inovativnom primarnom optičkom dizajnu koji radikalno smanjuje veličinu optičke izvora za pružanje i lumena i intenziteta.
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Cree LED |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Bijele LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | SMD-2 |
| Boja osvjetljenja: | Cool White |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 6500 K |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 468 lm |
| Indeks prikazivanja boja - CRI: | 70 |
| Ugao gledanja: | 115 deg |
| Ako - struja struja: | 1.05 A |
| VF - Napon napred: | 2.79 V |
| Ocjena snage: | 3 W |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Visina: | 1 mm |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 3,45 mm |
| Oblik sočiva: | Trg |
| Transparentnost objektiva: | Voda jasno |
| Pakovanje: | Kolut |
| Marka: | Cree LED |
| Konfiguracija: | Singl |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED velike snage |
Popularni tagovi: xplawt - H0 - 0000-000BV30E1, Kina XPlawt-H0-0000-000BV30E1 Proizvođači, dobavljači, tvornica, Clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935aa3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Xbdgrn-00-0000-000000d03, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTeary-00-0000-000000N03
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







