
SST - 10-R-B130-G630
Jednokrevetne LED crne emitene LED 630 Nm, SST-10 serija
Opis
Karakteristike
• Visoka energija crvena LED sa vršnom talasnom dužinom od 630 nm
• Zidne - Učinitelj utikača: Typ . 49% @ 350 mA
• 80 stepeni ili 120 stepeni ugao gledanja na 50% IV
• Niska toplotna otpornost
• 6 kV HBM ESD ocjena po ansi / esda / jedec JS-001
Aplikacije
• vrtlarstvo / uzgoj uzgoja
• Arhitektonski lightin
g • naglašavanje i efekt rasvjete
• Faza rasvjeta
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Crvene LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 621 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Crvena |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 270 MW |
| Ako - struja struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 2.1 V |
| Ocjena snage: | 5 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Konfiguracija: | Trg |
| Visina: | 1,9 mm |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 115 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 130 deg |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.047469 oz |
Popularni tagovi: SST - 10 - R-B130-G630, Kina SST-10-R-B130-G630 proizvođači, dobavljači, tvornica, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SST-20-WDS-A120-L3501
Sljedeći:SST - 40-WCS-F50-N4651
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







