
SST-10-B-B90-Q450
Jednokrevetne LED-ove u boji Blue Emit LED 450 Nm, SST-10 serija
Opis
Značajke:
• Visoka energija plava LED s vršnom talasnom dužinom od 450nm
• Učinkovitost zidne utikača: Typ . 57% @ 350mA
• Kut gledanja na 90 ili 130 stepeni na 50% IV
• Niska toplotna otpornost
• Ugrađena zaštita od ESD-a
• RoHS i dostići u skladu
Aplikacije
• vrtlarstvo / uzgoj uzgoja
• Akcent i efektna rasvjeta
• Arhitektonska rasvjeta
• Daljinski-fosforski raspored
• Faza rasvjeta
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | LUMINIS uređaji |
| Kategorija proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Rohs: | Detalji |
| Proizvod: | Plave LED |
| Montažni stil: | SMD / SMT |
| Paket / slučaj: | 1414 (3535 metric) |
| Temperatura talasne dužine / boje: | 450 Nm |
| Boja osvjetljenja: | Plavi |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 590 MW |
| Ako - naprijed struja: | 350 mA |
| VF - Napon napred: | 3 V |
| Ocjena snage: | 5 W |
| Boja sočiva: | Bezbojan |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblik sočiva: | Dome |
| Transparentnost objektiva: | Jasan |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Marka: | LUMINIS uređaji |
| Visina: | 1,9 mm |
| Dužina: | 3,45 mm |
| Maksimalna radna temperatura: | + 115 C |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | LED indikatorne boje |
| Količina tvorničke paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED indikatorne boje |
| Ugao gledanja: | 90 deg |
| Širina: | 3,45 mm |
| Težina jedinice: | 0.052399 oz |
Popularni tagovi: SST-10-B-B90-Q450, China SST-10-B-B90-Q450 proizvođači, dobavljači, tvornica, CBT-140-WCS-L16-TB120, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Sljedeći:SST - 10-R-B130-G630
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







