
Kw celmm1.tg - s3sb-4l07m0-8f8h
Bijele LED-ove kw celmm1.tg
Opis
KW CELMM1.TG Oslon Boost HM koristi visoku trenutnu sposobnost najnovije generacije čipova u posebnom paketu za dobro termalno ponašanje. LED karakteriziraju visoka osvjetljenje do 255 CD / mm² i visokog svjetlosnog toka. Stoga je ovaj LED idealno prikladan kao snažan izvor svjetlosti za ultra - tanki dizajn glave.
Aplikacije
- Dinamična rasvjeta naprijed
- Statička rasvjeta naprijed
Karakteristike
- Paket: keramički paket
- Tehnologija čipa: UX: 3
- Tip. Zračenje: 120 stepeni (Lambertian Emitter)
- Boja: CX=0.325, Cy=0.345 Acc. u CIE 1931 (● bijelo)
- Korozijska robusnost Klasa: 3a
- Kvalifikacije: AEC - Q102 kvalifikovano - ESD: 8 kv acc. do ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Boja nad uglom: bolji od Passusa 3.7.2.1 dodatnih prijedloga 7 do ECE reg . 128
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ams Osram |
| Kategorija proizvoda: | Bijele LED |
| Rohs: | Detalji |
| Boja osvjetljenja: | Bijeli |
| Svjetlosni intenzitet: | 133 CD |
| Svjetlosni tok / blistav tok: | 410 lm |
| Ugao gledanja: | 120 deg |
| Ako - struja struja: | 1.5 A |
| VF - Napon napred: | 3.41 V |
| Ocjena snage: | 5.1 W |
| Dužina: | 1,9 mm |
| Širina: | 1,5 mm |
| Visina: | 0,73 mm |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Maksimalna radna temperatura: | + 135 C |
| Serija: | Kw celmm1.tg |
| Pakovanje: | Kolut |
| Pakovanje: | Rezana traka |
| Pakovanje: | Mousereel |
| Kvalifikacija: | AEC - Q102 |
| Marka: | Ams Osram |
| Vlaga osjetljiva: | Da |
| Vrsta proizvoda: | Bijele LED |
| Količina tvorničke paketa: | 4000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Oslon |
| Tip: | LED velike snage |
| Dio # aliases: | Q65113A0743 |
Popularni tagovi: kw celmm1.tg - S3SB - 4L07m0-8f8h, Kina KW CELMM1.tg-S3SB-4L07M0-8F8H Proizvođači, dobavljači, tvornica, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly E67F Bada 46 3B5A 50 R18, SFH 4250 Z, SFH 4715A, SFH 4727AS A01
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







